2022-09-23

Saugaus eismo pamokos pirmokams

Rugsėjo mėnuo kasmet išbando vairuotojų atidumą, nes į gatves išeina moksleiviai. Šiandien, rugsėjo 22 dieną, Molėtų vairuotojų atidumą išbandė pradinės mokyklos pirmokai.

Molėtų pradinėje mokykloje nuo pat ryto pirmojo aukšto fojė rikiavosi pirmų klasių mokiniai, apsivilkę ryškiomis geltonomis liemenėmis – eis į gatvę ir bandys sėkmingai įveikti perėją. Visose keturiose pirmokų klasėse vyko saugaus eismo pamokėlės, kurias vedė Molėtų r. PK bendruomenės pareigūnės Lina Šeikienė ir Neringa Purlienė, o pamokas oerganizavo socialinė pedagogė Feodosija ir pirmų klasių mokytojos: Lijana, Danutė, Rasa, Zita.

Policininkės supažindino  vaikus su saugaus elgesio taisyklėmis kelyje, priminė, kad važiuojant dviračiu būtina dėvėti šalmą, mokė saugiai ir teisingai eiti per pėsčiųjų perėją.  Dabar vaikai jau žino, kad kertant gatvę reikia ne tik per zebrą, bet ir gerai įsitikinus, kad nėra atvažiuojančio automobilio arba kad jis tikrai sustojo.

Ačiū vairuotojams, kurie iš toliau stabdo automobilį, pamatę į perėją ar gatvę įžengiantį mokinuką. O tėveliams ačiū, kad pasirūpina, jog mažieji gatvėje būtų matomi ir segėtų atšvaitus ir saugiai palydi vaikus į mokyklą, kol jie gerai įgunda  patys vieni įveikti gatvę.

Nuotraukos: Feodosija Vysockienė

2022-08-31

Kaip vyksime į mokyklą rugsėjo 1

Rugsėjo 1 dieną mokykliniai autobusai veš mokinius į mokyklą nuo 8.00 val. (tokiu laiku pradės rinkti pirmus vaikus) tais pačiais maršrutais, kuriais važiavo ir praeitais mokslo metais. Pasibaigus šventiniams renginiams apie 11 val. surinks iš mokyklų ir veš įprastais maršrutais į namus. Rugsėjo 2 dieną vyks įprastu laiku (kaip ir praeitais mokslo metais).

Atsiranda nauja kryptis – Inturkės – mokyklinis autobusas atveš dalį mokinių, kita dalis važiuos maršrutiniu autobusu, kuris sustos ir išleis mokinius prie pradinės mokyklos. Su visais Inturkės vaikų, vyksiančių į Molėtų pradinę mokyklą, tėvais susisieks socialinė pedagogė ir viską paaiškins smulkiau.

2022-08-22

Atskubanti Rugsėjo 1- oji

Rugsėjo 1 dieną Molėtų pradinėje mokykloje mokslo metų pradžios šventė vyks kieme, priešais pastatą. Tikimės gražios saulėtos dienos, iki šiol gamta mus mylėjo. Šventės programa čia:

Rugsėjo 1- osios šventė

2022-07-28

Ruošiantis mokyklon

Molėtų pradinė mokykla laukia visų mokinių, kurie rugsėjo 1 dieną susirinks mokytis ir augti 1-4 klasėse. Kadangi yra tėvelių ir vaikų, kurie mūsų mokyklą pradės lankyti pirmus metus (ir tai nebūtinai pirmokai), tėveliams kyla klausimų, ko reikia vaikams ruošiantis mokyklon. Padėsime jums surašydami pagrindines mokymuisi reikalingas priemones.

Priemonės ir reikmenys mokyklai

2022-07-20

Mokyklinės uniformos

Šiandien mokyklą jau pasiekė užsakytos mokyklinės uniformos, daugiausiai Molėtų pradinės mokyklos mokiniams, bet yra ir dvi užsakytos progimnazijos penktokų. Uniformas galite atsiimti kreipdamiesi į mokyklos budėtoją nuo 8.00 iki 16.00 val. darbo dienomis.

2022-07-01

Vaikų nuotraukos ir suvenyrai

Mokinių kartu su tėveliais išsirinktos ir užsakytos nuotraukos ir suvenyrai jau pagaminti ir yra mokykloje. Į mokyklą galima užeiti kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 iki 16.00 valandos ir pasiimti. Kreiptis reikia į raštinę (2 aukštas).